Søk

Fakturainformasjon

På denne siden finner du informasjon om hvordan du sender inn faktura til oss via EHF-format eller per e-post. Vi foretrekker faktura via EHF.

Unicare Holding AS
Org.nr/EHF fakturaadr: 995 986 973
faktura.holding@unicare.no

Unicare BAB AS
Org.nr/EHF fakturaadr: 990 500 630
faktura.bab@unicare.no

Unicare Bakke AS
Org.nr./EHF fakturaadr: 987658584
faktura.bakke@unicare.no

Unicare Fram AS
Org.nr./EHF fakturaadr: 976 547 993
faktura.fram@unicare.no
Faktura merkes med: Avd 2000 Fram

Unicare Friskvernklinikken AS
Org.nr/EHF fakturaadr: 975 984 168
faktura.friskvern@unicare.no

Unicare Helse AS
Org.nr/EHF fakturaadr: 992 975 032
faktura.helse@unicare.no

Unicare Helsefort
Org.nr./EHF fakturaadr: 976 547 993
faktura.helsefort@unicare.no
Faktura merkes med: Avd 2020 Helsefort

Unicare Hokksund AS
Org nr/EHF fakturaadr: 959 678 839
faktura.hokksund@unicare.no

Unicare Jeløy AS
Org.nr./EHF fakturaadr: 983 478 778
faktura.jeloy@unicare.no

Unicare Landaasen AS
Org.nr./EHF fakturaadr: 966867450
fakturamottak.landaasen@unicare.no

Unicare Omsorg AS
Org.nr/EHF fakturaadr: 984 328 923
faktura.omsorg@unicare.no

Unicare Små Enheter AS
Org nr/EHF fakturaadr: 968 827 650
faktura.smaenheter@unicare.no

Unicare Steffensrud AS
Org.nr./EHF fakturaadr: 932191482
faktura.steffensrud@unicare.no

Unicare Sverige AS
Org nr/EHF fakturaadr: 917 129 606
faktura.unicaresverige@unicare.no

Care Bidco AS
Org nr/EHF fakturaadr: 916 544 669
faktura.bidco@unicare.no

Care Holdco AS
Org nr/EHF fakturaadr: 916 544 626
faktura.holdco@unicare.no