Kontakt oss

Unicare Små Enheter as
Kristinelundveien 6
0268 Oslo

Tlf.: 667 74 500

 

Daglig leder: Stian Jespersen
stian.jespersen@unicare.no
Tlf.: 908 88 418

Faglig leder: Pia Von Hirsch
pia.hirsch@unicare.no
Tlf.: 980 28 540

Avdelingsoverlege/psykiater: Tor Einar Stien Thorvaldsen
tor.thorvaldsen@unicare.no
Tlf.: 924 04 995

Avdelingsledere:

Bjerkehagen 24 og 26
Monica Evensgaard
monica.evensgaard@unicare.no
Tlf.: 900 62 188

Almeveien, Elvestad og Rykkinn
Elisabeth Roald
elisabeth.roald@unicare.no
Tlf.: 412 39 336

Thorneløkkveien og Søly
Vibeke Jansson
vibeke.jansson@unicare.no
Tlf.: 922 92 473

 

 

Kontakt Unicare Små Enheter

Har du spørsmål angående vår tjenester? Fyll ut skjemaet under, eller se "Kontakt oss" i menyen til høyre.